7 listopada
O godz. 17 odbył się wykład biblijny „Niezwykła oryginalność posłannictwa Jezusa” wygłoszony przez mgr teologii Andrzeja Wyburczy.
11 listopada
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości po mszy św. o godz. 13 wystąpił chór „Cantus Cordis” z Wołomina, który dał Koncert Pieśni Patriotycznych.
W Herbaciarni o godz. 20:30 można było posłuchać o bitwie pod Rafajłową. Szczegóły potyczek i taktykę wojsk przybliżył konserwator zabytków – Wiesław Winkler, który jest członkiem Stowarzyszenia Barwy i Broni i autorem książki „Japońska broń drzewcowa”. Swoją opowieść o bitwie pod Rafajłową zilustrował rycinami.
15 listopada
W Herbaciarni znajdującej się w podziemiach naszego kościoła odbyła się Inicjacja Rycerzy Kolumba. Do grona Rycerzy przyjęty został ks. Arcybiskup Kazimierz Nycz. W uroczystościach uczestniczyła liczna grupa Rycerzy Rady pod przewodnictwem Wielkiego Rycerza Leszka Waksmundzkiego.
Rycerze Kolumba są katolicką, bratnią, organizacją wzajemnej pomocy mężczyzn, która powstała, aby udzielać pomocy finansowej członkom i ich rodzinom. Członkowie wraz z rodzinami, pomagają sobie nawzajem w wypadku choroby, kalectwa, a także w każdej potrzebie. Między członkami wytwarza się więź intelektualna i towarzyska poprzez wspólne prace w dziedzinie charytatywnej, wychowawczej, religijnej, społecznej, pomocy bliźnim w wypadku wojny czy katastrofy.
Historia Zakonu wskazuje na proroczą wizję księdza McGivneya, którego proces kanonizacyjny jest w trakcie przygotowywania przez Watykan. Wizja księdza McGivneya przyczyniła się do stworzenia organizacji, która stała się wiodącą katolicką, bratnią organizacją wzajemnej pomocy na świecie. Zakon pomaga rodzinom osiągnąć zabezpieczenie finansowe poprzez ubezpieczenie na życie, renty dożywotnie i długoterminowe programy ubezpieczeniowe, a także wszędzie na świecie poświęca wiele czasu i energii służbie społeczeństwu.
Rycerze Kolumba rozwinęli się od jednej rady liczącej kilku członków do ponad 12 000 rad i 1,7 miliona członków w USA, Kanadzie, Meksyku, Portoryko, Republice Dominikańskiej, Panamie, Gwatemali, na Filipinach, Bahamach, Wyspach Dziewiczych, Guam i Saipan, oraz w Polsce.
25 listopada
W sali przy kościele odbył się wykład ks. dr Piotra Burgońskiego „Nasi bliscy wierzący” zorganizowany przez grupę Akcji Katolickiej.
29 listopada
W pierwszą niedzielę Adwentu 15 lat temu proboszczem parafii św. Augustyna został Ksiądz Walenty Królak.
Życzenia zdrowia i siły do dalszej pracy na rzecz parafii składali mu parafianie na zakończenie mszy św.
Szczęść Boże Księże Proboszczu na dalsze lata pracy.