11 maja 2014 – Koncert papieski Chóru „Wiwat”

O godz. 14 z Koncertem papieskim wystąpił Chór „Wiwat”. Chór ten powstał w 1988 r. i jest chórem 3-głosowym skupiającym dziewczęta – uczennice szkół podstawowych, gimnazjów i liceów Dzielnic: Żoliborza i Bielan a także studentki uczelni warszawskich. Dyrygowała Alicja Mossakowska, założyciel i kierownik artystyczny Chóru. Na fortepianie grał Włodzimierz Tyl, na skrzypcach – Tadeusz Melon. W koncercie wziął też udział Stanisław Górka, warszawski aktor, który czytał teksty papieskie. Podczas koncertu usłyszeliśmy między innymi Barkę i Czarną Madonnę – ulubione pieśni Papieża Jana Pawła II.